Rally Cidade de Guimarães 2014: Emoce až do konce!

Další test mistrovství republiky v rally, tentokrát s domácím městem jako kulisou. Rallye plná podívané a dokonce s několika překvapeními mezi nimi.

Pedro Meireles, pilot, který soutěží na palubě Škody Fabia S2000, opět dokázal, že chodit na hraně břitvy se může vyplatit. Vítězství bral jezdec Škody s tak nepatrným rozdílem 0,3 s. Výsledek, který částečně odhaluje emoce tohoto shromáždění v zemi Guimarães.

S tak malým rozdílem, který měl mít hořkou pachuť v ústech, byl druhý Ricardo Moura. Vítězství si nechal utéct o 0,3 s. Pamatujte, že Meireles již vyhrál první soutěž šampionátu ve Fafe s rozdílem pouhých 1,3 s.

Rally_Cidade_Guimar_es2014_1

Pedro Meireles dokonce vstoupil do této rally hůře, rozdíly dosahovaly 3,1 s, ale odhodlání bylo silnější. Čestné místo na stupních vítězů obsadil Ricardo Barros s Fordem Fiesta R5 a závod dokončil na 3. místě s rozdílem 26,4 s na Pedra Meirelese.

Zůstaňte u videa, toho nejlepšího z Rally Cidade de Guimarães, s laskavým svolením RallyMania.

Nejhorší štěstí této rally Cidade de Guimarães měl José Pedro Fontes, poté, co vedl první 3 kvalifikace se svým Porsche 997 GT, ztráta způsobila ztrátu všeho. To, co by bylo prakticky jisté vítězství, tak bylo zastaveno po rozdílu 25,1 s, což bylo daleko od druhého Joãa Barrose.

Rally Cidade de Guimarães 2014: Emoce až do konce! 30607_2