Alexandre Borges je velkým vítězem Guard Racing Days

Anonim

Pořádá Clube Escape Livre spolu s městskou radou Guarda Strážní závodní dny měl v Alexandre Borges svého velkého vítěze a vnutil se soutěži o víkendu plném silných emocí.

První den, sobota, byl věnován rozpoznávání tratí a volným tréninkům, kdy nejrychlejší jezdci zdolali 1,5 km úsek (60 % na asfaltu a 40 % na souši) za zhruba tři minuty.

V neděli se konala skutečná soutěž, přičemž testy proběhly ve dvou rozjížďkách, ve kterých se utkaly tři vozy najednou se startovním rozdílem několika sekund. Na konci dvou jízd shromáždila organizace nejlepší jezdce v každé kategorii, provedla dvě kvalifikace a finále.

Strážní závodní dny

Důkazy (mnohé) sporné

První semifinále se hrálo mezi kategoriemi Rally a Off Road, kde se střetli Fernando Peres s Alexandrem Borgesem, druhé si vybojovalo postup do finále časem 2min49,978s (jen o 1s méně než čas Fernanda Perese).

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Alexandre Borges byl velkým vítězem Guarda Racing Days, který se prosadil jmény jako Fernando Peres nebo Armindo Araújo.

Druhé semifinále postavilo Manuela Correiu na výkonném Mitsubishi Evo proti Armindu Araújovi v Can-Am. Jezdec Santo Tirso byl však nucen odstoupit kvůli problémům s řízením v polovině trati. V samotném finále se tedy představili Manuel Correia a Alexandre Borges, kteří vyhráli druhý.

Bylo to něco, co Guarda již potřeboval k oživení města, nejen milovníků motoristického sportu, ale všech Guardianů a s Clube Escape Livre jsme tohoto cíle dosáhli. Věřím, že jsme pro Guardu zaseli semínko velké sportovní události.

Carlos Chaves Monteiro, starosta města Guarda

Prostor byl i pro klasifikaci podle kategorií, přičemž vyčnívalo 12 jmen: v rally Fernando Peres, José Cruz a Hugo Lopes; v terénu Manuel Correia, Rui Sousa a David Spranger; v Off Road a Kartcross Alexandre Borges, Pedro Rabaço a Sérgio Bandeira a v SSV Armindo Araújo, Pedro Leal a Pedro Matos Chaves.