VYPRODÁNO v prvním kole C1 Academy Razão Automóvel

Kartódromo Internacional de Palmela byla zvolenou etapou pro první kolo závodu C1 Academy Car Ledger . Kolo, kde bylo vyprodáno 80 volných míst pro čtyři kvalifikační etapy.

Martim Fidalgo, Hélder Gomes, Alexandre Gouveia a Gonçalo Raminhos byli čtyři vybraní kandidáti. Uvnitř trati se závody jely na setinu sekundy, několik jezdců prokázalo konzistenci a udrželo kvalifikaci otevřenou až do posledního kola.

Podívejte se na nejlepší obrázky zde:

Aby bylo zajištěno, že všem jezdcům bude zaručena rovnost okolností na trati, byli všichni kandidáti předem zváženi a motokáry byly vyměněny ve druhém kole každé jízdy. Výsledek? Přestože se kvalifikovali pouze čtyři jezdci, celkový pocit byl spokojenost a zábava typická pro závodní víkend.

Nyní C1 Academy Razão Automóvel míří do Kartingová dráha Cabo do Mundo v Perafita (Matosinhos), 1. února, pro druhý výběr finalistů pro velké finále: sezóna v C1 Learn & Drive Trophy se vším placeným v Razão Automóvel.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

15. února budeme u Bitevní motokáry a 29. února v Kartingová dráha Évora . Registrace je prakticky vyprodána, místo zaručte na: https://c1academy.pt/