Slalomový sprint od Figueira de Castelo Rodrigo. Jaké to bylo?

Pořádá Clube Escape Livre a magistrát města Figueira de Castelo Rodrigo Slalomový sprint se vrátil do centra pozornosti mezi 20. a 21. červencem ve vesnici Beira.

První den, v sobotu, se na Městském stadionu ve Figueira hrál Castelo Rodrigo slalom, 6. soutěž portugalského mistrovství dovedností. Závod, sporný ve čtyřech měřených rozjížďkách, měl 22 jezdců, nejrychlejší byl Jorge Almeida.

Ještě v sobotu, ale ve 21:00 se jel slalom/sprint, závod, ve kterém zvítězil Tiago Prata za volantem Westfieldu, který předčil celkem 33 jezdců, kteří se postavili na start.

Na neděli byla nakonec vyhrazena 1. velká automobilová expertíza Figueira Castelo Rodrigo. S 27 přihlášenými jezdci byl v tomto závodě „double“ Jorge Almeida, který opět předčil konkurenci.

Slalomový sprint

Show nechyběla

Kromě tří závodů mohla veřejnost přítomná ve Figueira de Castelo Rodrigo pro slalomový sprint sledovat také doplňkovou show, ve které Marco Martins a Bernardo Maia (ve Fiatu 600 a kartcrossu) ukázali své odborné znalosti.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Pokud jde o událost, Paulo Langrouva, starosta města Figueira de Castelo Rodrigo, prohlásil: „Obec nadále investuje do soutěže, která je již emblematická, která přivádí mnoho lidí a mnoho jezdců, ve velmi plodném partnerství s Clube Escape Livre, a kterou samozřejmě je. vítěz“.