Formulė 1: pirmoji Danielio Ricciardo pergalė

Po 57 lenktynių Formulėje 1 pirmą kartą triumfavo Danielis Ricciardo. „Red Bull“ pilotas padarė tašką „Mercedes“ hegemonijai. Puikus Formulės 1 pasirodymas Kanados Grand Prix.

Pirmą kartą šį sezoną „Mercedes“ nepasižymėjo pranašumu. Dėl puikaus Danielio Ricciardo pasirodymo Red Bull ir vėl užėmė aukščiausią vietą ant prizininkų pakylos, nutraukusio Mercedes dominavimą.

24-erių australas iškovojo savo pirmąjį Grand Prix po dviejų trečiųjų vietų šį sezoną ir dar kartą aplenkė savo komandos draugą Sebastianą Vettelį, kuris finišavo 3 vietoje.

2-oje vietoje su stabdžių sistemos problemomis finišavo Nico Rosbergas. Jo komandos draugui Lewisui Hamiltonui, kuris buvo priverstas pasitraukti, taip nepasisekė. Rezultatas, kuris labai padėjo Rosbergui kovoje dėl čempiono titulo. Vokietis pilotas pridėjo 140 taškų, o Hamiltonas – 118, o Ricciardo dėl šio triumfo pakilo į trečią vietą su 69 taškais.

Triumfas, kylantis ne tik dėl savo nuopelnų, bet ir dėl nelaimių „Mercedes“ vienviečiuose automobiliuose. Šiose pozicijose finišavo Jensonas Buttonas („McLaren“), Nico Hulkenbergas („Force India“) ir ispanas Fernando Alonso („Ferrari“). Massa ir Pérezas nefinišavo dėl jųdviejų avarijos paskutiniame rate, kai kovojo dėl 4 vietos.