Formulė 1: Rosbergas laimėjo Austrijos GP

„Mercedes“ hegemonija tęsėsi iki Austrijos GP. Nico Rosbergas vėl laimėjo ir padidino persvarą Formulės 1 pasaulio čempionate.

„Mercedes“ ir vėl padiktavo taisykles per „Formulės 1“ savaitgalį – jiems nepavyko užimti „pole“ pozicijos, tačiau nepavyko iškovoti pergalės. Nico Rosbergas laimėjo Austrijos „Formulės 1“ Grand Prix, nors „Williams“ užėmė pirmąją rikiuotės eilę ir atrodė, kad viskas klostosi istorinei Anglijos prekės ženklo pergalei. Rosbergas per pirmąjį sustojimą pajudėjo į priekį, o nuo to momento pranašumas buvo padidintas.

TAIP PAT ŽR: WTCC lenktynininkai net nenorėjo patikėti, kad 2015 metais jie pravažiuos Niurburgringą

Antras finišavo Lewisas Hamiltonas. Anglų lenktynininkas, keisdamas padangas, sugebėjo aplenkti Valtteri Bottasą ir net bandė pasivyti savo komandos draugą, ginče dėl pirmosios vietos nesėkmingai.

Austrijos Grand Prix, Red Bull Ring 2014 m. birželio 19–22 d

Didžiausias pralaimėtojas pasirodė Felipe Massa, kuris, startavęs iš pirmos reitingo pozicijos, lenktynes baigė 4-oje vietoje. Brazilijos vairuotojas tapo pagrindine stabtelėjimų auka. Geriau pasisekė jo komandos draugui Valtteri Bottas, kuris puikiai praleido savaitgalį: jis užėmė 3 vietą ir vos sugebėjo iškovoti pole-poziciją.

5 vietoje finišavo Fernando Alonso, jam antrino įkvėptas Sergio Pérezas, kuris užėmė puikią 6 vietą prie vienviečio Force India valdiklio. Kimmi Raikkonenas uždarė Top 10, skųsdamasis variklio problemomis savo „Ferrari“.