Formula 1: Daniela Rikjardo pirmā uzvara

Pēc 57 sacensībām Formulā 1 pienāca Daniela Rikjardo pirmais triumfs. Red Bull pilots pielika punktu Mercedes hegemonijai. Lielisks Formula 1 šovs Kanādas Grand Prix.

Pirmo reizi šosezon Mercedes nepārspēja konkurenci. Red Bull kārtējo reizi ieņēma augstāko vietu uz goda pjedestāla, pateicoties izcilajam Daniela Rikjardo sniegumam, pieliekot punktu Mercedes dominancei.

24 gadus vecais austrāliešu pilots izcīnīja savu pirmo Grand Prix, pēc divām trešajām vietām šosezon, vēlreiz pārspējot savu komandas biedru Sebastianu Fetelu, kurš finišēja 3. vietā.

2. vietā ar problēmām ar bremžu sistēmu finišēja Niko Rosbergs. Viņa komandas biedram Lūisam Hamiltonam, kurš bija spiests izstāties, tik nepaveicās. Rezultāts, kas Rosbergam ļoti nāca par labu cīņā par čempionātu. Vācu braucējs pievienoja 140 punktus, salīdzinot ar 118 Hamiltonam, savukārt Rikjardo ar 69 punktiem, pateicoties šim triumfam, pacēlās uz trešo vietu.

Triumfs, kas rodas pats par sevi, bet arī par labu nelaimēm Mercedes vienvietīgajos. Sekojošās pozīcijās finišēja Džensons Batons (McLaren), Niko Hulkenbergs (Force India) un spānis Fernando Alonso (Ferrari). Masa un Peress nefinišēja abu starpā notikušās avārijas dēļ pēdējā aplī, kad viņi cīnījās par 4.vietu.