Rally Cidade de Guimarães 2014: Emócie až do konca!

Anonim

Ďalší test národného rally šampionátu, tentokrát s domácim mestom ako kulisou. Rally plná podívaných a dokonca s niekoľkými prekvapeniami medzi nimi.

Pedro Meireles, pilot, ktorý súťaží na palube Škody Fabia S2000, opäť dokázal, že chodiť na hrane žiletky sa môže vyplatiť. Vodič Škody si odniesol víťazstvo s takým malým rozdielom 0,3 s. Výsledok, ktorý čiastočne odhaľuje emócie tohto zhromaždenia v krajinách Guimarães.

S takým malým rozdielom, ktorý mal mať horkú chuť v ústach, bol druhý Ricardo Moura. Víťazstvo si nechal ujsť s rozdielom 0,3 s. Pamätajte, že Meireles vyhral už prvú súťaž šampionátu vo Fafe s rozdielom iba 1,3 s.

Rally_Cidade_Guimar_es2014_1

Pedro Meireles dokonca vstúpil do tejto rally horšie, s rozdielmi 3,1 s, ale odhodlanie bolo silnejšie. Čestné miesto na pódiu obsadil Ricardo Barros s Fordom Fiesta R5, aby preteky dokončil na 3. mieste s rozdielom 26,4 s na Pedra Meirelesa.

Zostaňte pri videu, to najlepšie z Rally Cidade de Guimarães, s láskavým dovolením RallyMania.

Najväčšie šťastie na tejto rally Cidade de Guimarães mal José Pedro Fontes, ktorý s Porsche 997 GT viedol prvé 3 kvalifikácie a prehra spôsobila stratu všetkého. To, čo by bolo prakticky isté víťazstvo, bolo teda po 25,1 s, čo bolo ďaleko od druhého Joãa Barrosa, zastavené.

Rally Cidade de Guimarães 2014: Emócie až do konca! 30607_2