VYPREDANÉ v prvom kole C1 Academy Razão Automóvel

Kartódromo Internacional de Palmela bola zvolená etapa pre prvé kolo pretekov C1 Academy Car Ledger . Kolo, kde bolo vypredaných 80 miest pre štyri kvalifikačné etapy.

Martim Fidalgo, Hélder Gomes, Alexandre Gouveia a Gonçalo Raminhos boli štyria vybraní kandidáti. Vo vnútri trate sa preteky jazdili na stotiny sekundy, pričom viacerí jazdci preukázali konzistentnosť a držali kvalifikáciu otvorenú až do posledného kola.

Pozrite si najlepšie obrázky tu:

Aby sa zabezpečilo, že všetci jazdci budú mať zaručenú rovnosť okolností na trati, všetci kandidáti boli vopred zvážení a motokáry sa vymenili v druhom kole každej jazdy. výsledok? Hoci sa kvalifikovali iba štyria jazdci, celkový pocit bol spokojný a zábavný, typický pre pretekársky víkend.

Teraz C1 Academy Razão Automóvel mieri do Motokárová dráha Cabo do Mundo v Perafite (Matosinhos), 1. februára, pre druhý výber finalistov do veľkého finále: sezónu v C1 Learn & Drive Trophy so všetkým plateným v Razão Automóvel.

prihlásiť sa ku odberu noviniek

15. februára budeme o Battle Karting a 29. februára v Kartingová dráha Évora . Registrácia je prakticky vypredaná, miesto si zaručte na: https://c1academy.pt/