RAZPRODANO v prvem krogu C1 Academy Razão Automóvel

Kartódromo Internacional de Palmela je bila izbrana etapa za prvi krog tekmovanja C1 Academy Car Ledger . Krog, v katerem je bilo razprodanih 80 mest, ki so bila na voljo za štiri kvalifikacijske faze.

Martim Fidalgo, Hélder Gomes, Alexandre Gouveia in Gonçalo Raminhos so bili štirje izbrani kandidati. V notranjosti steze so dirke potekale pri stotinki sekunde, pri čemer je več kolesarjev pokazalo doslednost in ohranilo kvalifikacije odprte do zadnjega kroga.

Oglejte si najboljše slike tukaj:

Da bi vsem voznikom zagotovili enake razmere na progi, so bili vsi kandidati predhodno stehtani in v drugem krogu vsakega kroga so bili zamenjani karti. Rezultat? Čeprav so bili kvalificirani le štirje vozniki, je bil splošen občutek zadovoljstva in zabave značilen za dirkaški vikend.

Zdaj se C1 Academy Razão Automóvel odpravlja v Karting steza Cabo do Mundo v Perafiti (Matosinhos), 1. februarja, za drugi izbor finalistov za veliki finale: sezono v C1 Learn & Drive Trophy z vsem plačanim v Razão Automóvel.

Naročite se na naše novice

15. februarja bomo na Bojni karting in 29. februarja v Karting steza Évora . Prijave so že skoraj razprodane, zagotovite si svoje mesto na: https://c1academy.pt/