Стефан Петерхансель виграв 4-й етап Дакара

Сьогодні обіцяли збалансовану гонку з додатковими труднощами, але Стефан Петерхансель довів, що «хто знає, той не забуде».

Стефан Петерхансель (Peugeot) здивував змагання, стильно підкоривши 4-й етап, завершивши трасу Жужуй з перевагою на 11 секунд над другим місцем іспанцем Карлосом Сайнсом. Щодо Себастьєна Леба, пілот фінішував на 3-му місці, відстав від переможця на 27 секунд. Таким чином Peugeot зумів здобути три місця на подіумі.

Після збалансованого старту Петерханзель дистанціювався від своїх суперників у другій половині гонки. Перемогою в першій частині «Марафонського етапу», що триває завтра, Петерхансель здобув свою 33-ю перемогу в Дакарі (66-у, якщо рахувати перемоги на мотоциклах).