Формула 1: перша перемога Даніеля Ріккардо

Після 57 гонок у Формулі-1 став перший тріумф Даніеля Ріккардо. Пілот Red Bull поклав край гегемонії Mercedes. Чудове шоу Формули-1 на Гран-прі Канади.

Вперше в цьому сезоні «Мерседес» не переміг конкурентів. Red Bull знову посів найвище місце на подіумі, завдяки відмінній грі Даніеля Ріккардо, поклавши край домінанту Mercedes.

24-річний австралійський гонщик виграв свій перший Гран-прі після двох третіх місць у цьому сезоні, знову обігравши свого товариша по команді Себастьяна Феттеля, який фінішував на 3-му місці.

На 2-му місці з проблемами з гальмівною системою фінішував Ніко Росберг. Його товаришу по команді Льюїсу Хемілтону, який був змушений піти на пенсію, не пощастило. Результат, який дуже пішов на користь Росбергу в боротьбі за чемпіонство. Німецький гонщик додав 140 очок проти 118 у Хемілтона, а Ріккардо піднявся на третє місце з 69 очками завдяки цьому тріумфу.

Тріумф, який виникає як на власних заслугах, так і на користь нещасть в одномісних автомобілях Mercedes. На наступних позиціях фінішували Дженсон Баттон (Макларен), Ніко Хюлкенберг (Форс Індія) та іспанець Фернандо Алонсо (Феррарі). Масса і Перес не фінішували через аварію між ними на останньому колі, коли вони боролися за 4-е місце.