Формула-1: Росберг виграв Гран-при Австрії

Anonim

Гегемонія Mercedes поширилася на Гран-при Австрії. Ніко Росберг знову переміг і продовжує лідерство в чемпіонаті світу Формули-1.

Mercedes знову диктував правила під час вихідних Формули 1. Їм не вдалося поул-позицію, але вони не пропустили перемогу. Ніко Росберг виграв Гран-прі Формули-1 Австрії, хоча Вільямс займав перший рядок сітки, і здавалося, що все складалося для історичної перемоги англійського бренду. На першому піт-стопі Росберг вийшов вперед, і з цього моменту перевага зросла.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гонщики WTCC навіть не хотіли вірити, що в 2015 році вони проїдуть Нюрбургринг

Другим фінішував Льюїс Хемілтон. Англійський гонщик зумів обійти Валттері Боттаса в заміні шин і навіть спробував наздогнати свого одноклубника, у суперечці за перше місце безуспішно.

Гран-прі Австрії, Red Bull Ring 19-22 червня 2014 року

Найбільшим програвшим виявився Феліпе Масса, який, вийшовши з першої позиції на сітці, завершив гонку на 4-му місці. Головною жертвою піт-стопів став бразильський водій. Більше пощастило його товаришу по команді Валттері Боттасу, який провів блискучі вихідні: він фінішував на 3-му місці і ледве зумів отримати поул-позицію.

На 5-му місці фінішував Фернандо Алонсо, якому другий натхненний Серхіо Перес, який фінішував на відмінному 6-му місці за керуванням одномісного автомобіля Force India. Кіммі Райкконен закрив Топ-10, поскаржився на проблеми з двигуном у своєму Ferrari.