Франсіско Карвальо піднімається на найвище місце на подіумі Ралі да Гуарда

Anonim

У 9-й раз за 21 видання Франсіско Карвальо знову переміг на Ралі да Гуарда. На виконання тесту на маневреність знадобилося всього 37,49 секунди, а переможець 20-го видання Нуну Антунес посів друге місце (41,13 секунди). На третьому місці був Араужу Перейра з 43,83 секунди, зберігши традицію хороших результатів.

Ралі Bridgestone First Stop Guarda 2017 взяло понад 40 команд у Cidade Alta, у гонці, яка проходила біля муніципального ринку Guarda. Ще одним моментом були змагання серед жінок, які ознаменувалися перемогою Катії Мого, яка пройшла дистанцію за 52,19 секунди, за нею йшли Тереза Рейс та Марія Альбіно.

Франсіско Карвальо піднімається на найвище місце на подіумі Ралі да Гуарда 16059_1

Saab 96 Rallye Automobile Ratio

Razão Automóvel також брав участь у ралі Guarda, це була третя участь поспіль, цього разу за кермом Saab 96 Rallye. Якщо ви стежите за нами в Instagram, ви напевно дізнаєтеся, яка найкрасивіша жовта машина в Португалії (забудьте про Нодді, у вас немає шансів…)

Saab 96 Rallye взяв участь у тесті на маневреність, за кермом якого був Діого Тейшейра, зайнявши почесне 31 місце в загальній класифікації. Вирішальним у досягненні цього результату було рульове керування з допомогою руки.

Окрім змагань, програма відзначилася попередньою презентацією книги с 30 років історії Free Escape Club , в мітингу, тісно пов’язаному з історією Клубу. Ще одним важливим моментом стало відвідування форту Хармело, де Агостіньо Сільва, одягнений на той час, провів учасників у подорож у часі, крізь історію, спадщину та трагедію, пов’язану з Д. Педро та Інес де Кастро.

Bridgestone / First Stop, який спонукав учасників із зав’язаними очима поставити шини на модель з автомобілем, був обраний серед учасників як «Кращий автомобільний бренд на ралі Guarda», нагороду, яку в 2016 році виграв у 2016 році Ford. і Рено.