І йти сім. Льюїс Хемілтон (знову) виграє титул пілотів у Формулі-1

Anonim

Ніби щоб довести, що рекорди повинні бути побиті, Льюїс Хемілтон виграв свій сьомий титул водія Формули-1 (четвертий поспіль), зрівнявши рекорд з титулів у цьому виді спорту, який досі належав лише Міхаелю Шумахеру.

Ставши найпереможнішим гонщиком Формули-1 на Гран-при Португалії, британець встановив ще один рекорд після перемоги на Гран-при Туреччини, на якому він стартував із шостого місця в сітці.

Після невдалого старту семиразовому чемпіону світу Формули-1 вдалося повернути позиції і завершити Гран-при Туреччини, випередивши Серхіо Переса, який зайняв друге місце, і Себастьяна Феттеля, якому вдалося повернутися на подіум.

Льюїс Гамільтон

Щось очікуваного, цей сьомий титул водія, здобутий Льюїсом Хемілтоном, був досягнутий, коли попереду ще три чемпіонські гонки: дві в Бахрейні та ще одна в Абу-Дабі.

кар'єра рекордсменів

Окрім того, що Льюїс Хемілтон зрівняв рекорд Шумахера за титулами та вже є найпереможнішим гонщиком у Формулі-1, Льюїс Хемілтон також є гонщиком з найбільшою кількістю поул-позицій (97) та найбільшою кількістю поїздок на подіум (163). Загалом Гамільтон виграв 94 з 264 GP, в яких він брав участь, досягнувши відсотка перемог у 35,61% (третій найвищий показник за всю історію).

Підпишіться на нашу розсилку

Після здобуття титулу Хемілтон сказав, що, незважаючи на те, що він завжди мріяв побити рекорд Шумахера, ця можливість завжди здавалася важкою, нагадавши, що перемоги «один, два чи три вже так важко досягти. Отримати сім просто неможливо».