Vormel 1: Daniel Ricciardo esimene võit

Pärast 57 võistlust vormel 1-s tuli Daniel Ricciardo esimene triumf. Red Bulli piloot tegi lõpu Mercedese hegemooniale. Suurepärane vormel 1 show Kanada Grand Prix’l.

Esimest korda sel hooajal ei saanud Mercedes konkurentsist üle. Red Bull hõivas taas poodiumi kõrgeima koha tänu Daniel Ricciardo suurepärasele esitusele, mis tegi lõpu Mercedese domineerimisele.

24-aastane austraallasest sõitja võitis oma esimese grand prix’, pärast kahte kolmandat kohta sel hooajal, edestades taas oma meeskonnakaaslast Sebastian Vettelit, kes lõpetas 3. kohal.

Teisel kohal lõpetas pidurisüsteemi probleemidega Nico Rosberg. Tema meeskonnakaaslasel Lewis Hamiltonil, kes oli sunnitud katkestama, nii palju ei vedanud. Tulemus, mis tuli Rosbergile võitluses meistritiitli nimel palju kasuks. Saksa sõitja lisas 140 punkti Hamiltoni 118 vastu, Ricciardo tõusis tänu sellele triumfile 69 punktiga kolmandale kohale.

Triumf, mis sünnib omal jõul, aga ka Mercedese üheistmeliste õnnetuste kasuks. Järgmistel positsioonidel lõpetasid Jenson Button (McLaren), Nico Hulkenberg (Force India) ja hispaanlane Fernando Alonso (Ferrari). Massa ja Pérez ei jõudnud finišisse nende kahe vahelise avarii tõttu viimasel ringil, mil nad võitlesid 4. koha pärast.