Alexandre Borges on Guard Racing Daysi suurvõitja

Korraldaja Clube Escape Livre koos Guarda linnavolikoguga Kaardivõidupäevad oli Alexandre Borgesis oma suurvõitja, kes surus end võistlusele tugevaid emotsioone täis nädalavahetusel.

Esimene päev, laupäev, oli pühendatud raja tunnustamisele ja vabatreeningutele, kiireimad sõitjad läbisid 1,5 km pikkuse lõigu (60% asfaldil ja 40% maal) umbes kolme minutiga.

Pühapäeval toimus tõeline võistlus, kus katsed toimusid kahes eelsõidus, kus võistles korraga kolm autot, stardijärjekorraga paar sekundit. Kahe eelsõidu lõpus kogus organisatsioon iga kategooria parimad sõitjad, viies läbi kaks kvalifikatsiooni ja finaali.

Kaardivõidupäevad

Tõendid (palju) vaidlustatud

Esimene poolfinaal mängiti ralli ja Off Road kategooriate vahel, vastamisi Fernando Peres ja Alexandre Borges, teine võitis koha finaalis ajaga 2min49,978 (ainult 1 s vähem kui Fernando Perese aeg).

Liituge meie uudiskirjaga

Alexandre Borges oli Guarda Racing Daysi suurvõitja, kehtestades end sellistele nimedele nagu Fernando Peres või Armindo Araújo.

Teises poolfinaalis kohtusid võimsal Mitsubishi Evo sõitja Manuel Correia Can-Amis Armindo Araújoga. Santo Tirso piloot oli aga sunnitud poole peal roolimisprobleemide tõttu katkestama. Seega mängisid finaalis Manuel Correia ja Alexandre Borges, teisena võitis võidu.

See oli midagi, mida Guarda juba vajas linna elavdamiseks, mitte ainult motospordi austajatele, vaid ka kõikidele valvuritele ja Clube Escape Livre'iga saavutasime selle eesmärgi. Usun, et külvasime Guarda jaoks suure spordisündmuse seemne.

Carlos Chaves Monteiro, Guarda linnapea

Ruumi oli ka kategooriate kaupa klassifitseerimiseks, kusjuures silma jäi 12 nime: rallidel Fernando Peres, José Cruz ja Hugo Lopes; maastikul Manuel Correia, Rui Sousa ja David Spranger; maastikul ja kardikrossil Alexandre Borges, Pedro Rabaço ja Sérgio Bandeira ning SSV-s Armindo Araújo, Pedro Leal ja Pedro Matos Chaves.