Rally Cidade de Guimarães 2014: Érzelem a végéig!

Az országos ralibajnokság újabb tesztje, ezúttal a hazai várossal a háttérben. Látványokkal teli rally és még meglepetésekkel is.

Pedro Meireles, a Skoda Fabia S2000 fedélzetén versenyző pilóta ismét bebizonyította, hogy a borotvaélen járás kifizetődő. A Skoda pilótája ilyen csekély, 0,3 másodperces különbséggel aratott győzelmet. Ez az eredmény részben felfedi a Guimarães-vidéki gyűlés érzelmeit.

Ilyen kis különbséggel, akinek keserű szájíze kellett volna, a második helyezett Ricardo Moura volt. 0,3 mp-es különbséggel hagyta kicsúszni a győzelmet. Ne feledje, Meireles a bajnokság első versenyét, Fafében már megnyerte, mindössze 1,3 másodperces különbséggel.

Rally_Cidade_Guimar_es2014_1

Pedro Meireles még gyengébb rajthoz állt a raliban, a különbségek 3,1 másodpercet értek el, de az elszántság erősebb volt. A dobogós helyezést Ricardo Barros szerezte meg a Ford Fiesta R5-tel, aki a 3. helyen zárta a versenyt, 26,4 mp különbséggel Pedro Meireleshez képest.

Maradjon a RallyMania jóvoltából a Rally Cidade de Guimarães legjobbjairól készült videónál.

A Cidade de Guimarães rali legrosszabb szerencséje José Pedro Fontesre volt bízva, miután Porsche 997 GT-jével az első 3 selejtezőt vezette, a veszteség miatt minden elveszett. Így a gyakorlatilag biztos győzelmet 25,1 másodperces különbség után elzálogosították, ami messze volt a második helyezetttől, João Barrostól.

Rally Cidade de Guimarães 2014: Érzelem a végéig! 30607_2