ELkelt a C1 Academy Razão Automóvel első fordulójában

A Kartódromo Internacional de Palmela volt a kiválasztott állomás az első fordulóban C1 Akadémia autókönyv . Egy forduló, ahol a négy kvalifikációs szakaszra kiírt 80 hely elkelt.

Martim Fidalgo, Hélder Gomes, Alexandre Gouveia és Gonçalo Raminhos volt a négy kiválasztott jelölt. A pályán belül a századmásodperceknél zajlottak a futamok, több versenyző következetességet mutatott, és az utolsó körig nyitva tartotta a kvalifikációt.

Nézze meg a legjobb képeket itt:

Annak érdekében, hogy minden versenyzőnek garantált legyen a körülmények egyenlősége a pályán, minden jelöltet előzetesen lemértek és gokartot cseréltek minden egyes futam második fordulójában. Eredmény? Bár csak négy pilóta volt minősítve, az általános érzés egy versenyhétvégére jellemző elégedettség és szórakozás volt.

Most a C1 Academy Razão Automóvel a Cabo do Mundo gokartpálya Perafitában (Matosinhos), február 1-jén, a nagydöntő döntőseinek második válogatására: egy szezon a C1 Learn & Drive Trophy-ban, mindenért fizetve a Razão Automóvelben.

Iratkozzon fel hírlevelünkre

Február 15-én itt leszünk Battle gokartozás és február 29-én a Évora gokartpálya . Gyakorlatilag elfogyott a regisztráció, garantáld a helyed: https://c1academy.pt/