Francisco Carvalho kúszott fel a Rally da Guarda dobogójának legmagasabb fokára

Anonim

Francisco Carvalho 21 alkalommal 9. alkalommal nyert ismét a Rally da Guardán. Mindössze 37,49 másodpercbe telt a manőverezési teszt teljesítése, a 20. széria győztese, Nuno Antunes a második helyet érte el (41,13 másodperc). A harmadik helyen Araújo Pereira végzett 43,83 másodperccel, megtartva a jó eredmények hagyományát.

A Bridgestone First Stop Guarda 2017 Rally több mint 40 csapatot vitt Cidade Altába, a Guarda városi piac mellett zajló versenyen. A másik csúcspont a női verseny volt, amelyet Cátia Mogo győzelme jellemez, aki 52,19 másodperc alatt teljesítette a pályát, mögötte Teresa Reis és Maria Albino.

Francisco Carvalho kúszott fel a Rally da Guarda dobogójának legmagasabb fokára 16059_1

A Saab 96 Rallye of the Automobile Ratio

Razão Automóvel is részt vett a Guarda Rallyn, ez volt a harmadik egymást követő részvétel, ezúttal egy Saab 96 Rallye volánjánál. Ha követsz minket az Instagramon, biztosan tudni fogod, melyik a legszebb sárga autó Portugáliában (felejtsd el Noddyt, nincs esélyed…)

A Saab 96 Rallye részt vett a manőverezőképességi teszten, Diogo Teixeirával a volánnál, és az általános besorolásban megtisztelő 31. helyezést ért el. Ennek az eredménynek a elérésében a karrásegített kormányzás volt a döntő.

A programot a verseny mellett a könyv előzetes bemutatója fémjelezte 30 éves Free Escape Club története , a klub történetéhez szorosan kapcsolódó gyűlésen. Egy másik fontos momentum a Jarmelo erődben tett látogatás volt, ahol az akkoriban öltözött Agostinho Silva egy időutazásra vitte a résztvevőket a történelem, az örökség és a D. Pedróhoz és Inês de Castróhoz köthető tragédián keresztül.

A Bridgestone / First Stop, amely bekötött szemmel vezette a résztvevőket arra, hogy autóval abroncsokat rakjanak egy modellre, a résztvevők között a „Guarda Rally legjobb autómárkájának” választották, ezt a díjat 2016-ban a Ford nyerte el ex-aequo és a Renault.