Sébastienas Loebas išlaiko dominavimą 3 etape

Šią 4-ąją Dakaro 2016 dieną (3-ią etapą) prastos oro sąlygos dar kartą išbandė vyrus ir mašinas. Sébastienas Loebas išlieka priekyje.

Šiame trečiajame etape Sébastienas Loebas vėl iškovojo pergalę – maršrute tarp Termas de Río Hondo ir provincijos sostinės San Salvadoro de Jujuy, kurio atstumas dėl blogų oro sąlygų buvo sutrumpintas nuo 314 iki 190 km. Griežtesnės atkarpos suteikė pranašumą labiausiai įgudusiems lenktynininkams ir būtent Loebui pavyko maksimaliai išnaudoti šias sąlygas.

Prancūzas „Peugeot“ pilotas pasinaudojo vakarykšte pagreičiu ir iš karto pirmavo nuo pat starto, beveik minute aplenkęs CP1. Galiausiai jis finišavo 2 valandas 9 minutes ir 39 sekundes ir bendroje įskaitoje liko pirmoje vietoje.

NEGALIMA PRALEISTI: 15 faktų ir skaičių apie 2016 m. Dakarą

Antroje vietoje atsidūrė komandos draugas Carlosas Sainzas, po 1 minutės 23 sekundės, o 2015 m. Dakaro nugalėtojas Nasseras Al Attiyahas („Mini“) finišavo per 1 minutę ir 25 sekundes. Motociklais Paulo Gonçalvesas buvo geriausias portugalas, kai užėmė 3 vietą, 52 sekundėmis atsilikdamas nuo etapo nugalėtojo ispano Joano Barredos.

SUSIJĘS: Sébastienas Loebas atvyko, pamatė ir laimėjo

Stebėkite „Razão Automóvel“ „Instagram“ ir „Twitter“.