Jaguar Heritage Challenge повернеться в 2016 році

Другий сезон Jaguar Heritage Challenge, чемпіонату класичних моделей Jaguar, відкритий для моделей до 1966 року, отримав зелене світло на 2016 рік.

Після успішного першого сезону, в якому взяли участь близько 100 водіїв, Jaguar вирішив повторити завдання. Перша гонка другого сезону запланована на історичний фестиваль в Донінгтоні 30 квітня 2016 року, а своєрідна «п’ята гонка» буде підтверджена протягом наступних кількох тижнів. Також відомо, що Гран-прі Олдтаймера Нюрбургринга буде включено в календар другий рік поспіль.

Серія перегонів Jaguar Heritage Challenge 2016 буде проводитися протягом чотирьох вихідних з квітня по серпень, де гонщики матимуть можливість змагатися на відомих трасах у Великобританії та Німеччині, а також особливу п’яту гонку, дата якої буде підтверджена в найближчі тижні. .

Підтверджені дати проведення гонок Jaguar Heritage Challenge 2016:

• Історичний фестиваль в Донінгтоні: 30 квітня – 2 травня
  • Brands Hatch Super Prix: 2 та 3 липня
  • Гран-прі Нюрбургринга Oldtimer: 12-14 серпня
  • Oulton Park: 27-29 серпня

У 2015 році був представлений широкий асортимент моделей з історії Jaguar, в тому числі E-Type (SSN 300), який належав серу Джекі Стюарту і яким керували Майк Вілкінсон і Джон Бассел, - виграв загальний фінал в Oulton Park. Разом з серією вражаючих моделей D-type Mkl і Mkll, E-Type, XK120 і XK150 являли собою найбільш знакову класику бренду. Оголошення цього нового календаря перегонів збігається з оголошенням переможців конкурсу Jaguar Heritage Challenge 2015 на знак визнання захоплюючого сезону незабутніх історичних перегонів.

Загальним переможцем, який провів цілком солідний і чудовий сезон, став Енді Воллес і його седан MkI. Займаючи два других місця в першій гонці в Донінгтон Парк і Брендс Хетч, Енді записав три перемоги в B-класі, заробивши йому максимальну кількість очок у підсумковому заліку.

«Для мене велика честь отримати максимальну нагороду Jaguar Heritage Challenge , оскільки було надзвичайно весело змагатися з такою кількістю талановитих водіїв, а також на такій різноманітній сітці моделей Jaguar Heritage. Я не можу дочекатися, щоб повернутися до виклику конкуренції на Challenge 2016». | Енді Уоллес

Повертаючись до результатів, Боб Бінфілд фінішував другим у загальному заліку. Бінфілд зі своїм вражаючим E-Type посів перше місце, два других місця і третє місце в усіх п'яти гонках, не пройшовши кваліфікацію на Brands Hatch. Джон Бертон піднявся на подіум на церемонії нагородження, здобувши дві вражаючі перемоги на Brands Hatch і Oulton Park і зайняв друге місце на Нюрбургрингу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Колекція Baillon: сто класиків, відданих на милість часу

Переможці отримали годинник Bremont з колекції Jaguar та багажний набір Globetrotter. Спеціальну нагороду Spirit of the Series також отримав Мартін О'Коннелл, який брав участь у чотирьох з п'яти гонок і чудово стартував, перемігши у своїй категорії та в загальному заліку в першому раунді. Однак удача була не на його боці, і три механічні проблеми змусили його відмовитися від трьох залишилися гонок. Він завжди демонстрував чудові навички водіння і навіть виходячи в бокси, він лідирував у всіх гонках.

«Разом з асортиментом запчастин і реставрації автомобілів Heritage Parts, Jaguar Heritage Challenge має на меті підтримати та виховувати пристрасть до бренду Jaguar та його культових моделей. Змагання та товариські стосунки між гонщиками були чимось фантастичним, на що можна було спостерігати, і надали заслужену данину багатому конкурентному родоводу бренду». | Тім Ханнінг, керівник Jaguar Land Rover Heritage

Гонщики, які бажають взяти участь у чемпіонаті 2016 року, можуть відвідати веб-сайт для нового сезону за адресою http://www.hscc.org.uk/jaguar-heritage-challenge, щоб отримати детальнішу інформацію про те, як взяти участь.