Máme pilota! Tým Razão Automóvel už má nový prvek

Poté, co bylo minulý víkend objeveno 10 finalistů C1 Academy Razão Automóvel, dnes finále v Braze přineslo nového člena týmu Razão Automóvel.

Ve velmi sporném finále pod náročným sluncem Bragy Gonçalo Raminhos předčil své konkurenty a vyhrál sezónu se vším, co se platí v C1 Trophy.

Toto vítězství bylo vyvrcholením procesu, který začal minulý víkend a v němž více než 150 jezdců na čtyřech motokárových tratích bojovalo o postup do dnes sporného finále.

Vítězství C1 Trophy
Gonçalo Raminhos, vítěz C1 Academy Razão Automóvel, s Guilherme Costa a Diogo Teixeira.

V tomto finále byli Gonçalo Raminhos a jeho konkurenti hodnoceni z hlediska rychlosti na trati na palubě Citroënu C1 plně připraveného na Trophy a byla hodnocena jejich fyzická složka, týmová práce a komunikační dovednosti.

Trofej C1

Nyní ve svém třetím vydání, C1 Trophy, pořádaná MotorSponsorem, bude mít v této sezóně celkem tři závody.

První se koná 24. dubna a sestává z „6 hodin Braga“, 28. srpna vyjede malý Citroën C1 opět na svahy na „6 hodin Algarve“ a 13. listopadu vracejí se do města arcibiskupů, aby soutěžili v „6 x 1h of Braga“.