Imamo pilota! Ekipa Razão Automóvel že ima nov element

Anonim

Potem ko so prejšnji vikend odkrili 10 finalistov C1 Academy Razão Automóvel, nam je danes finale v Bragi pripeljalo novega člana ekipe Razão Automóvel.

V zelo spornem finalu pod zahtevnim soncem Brage je Gonçalo Raminhos presegel svoje tekmece in osvojil sezono z vsem, kar je bilo plačano v C1 Trophyju.

Ta zmaga je bila vrhunec procesa, ki se je začel prejšnji konec tedna, v katerem se je več kot 150 voznikov na štirih karting stezah borilo za nastop v finalu, ki je bil danes sporen.

Zmaga C1 Trophy
Gonçalo Raminhos, zmagovalec akademije C1 Razão Automóvel, z Guilhermejem Costo in Diogom Teixeiro.

V tem finalu so bili Gonçalo Raminhos in njegovi tekmovalci ocenjeni glede hitrosti na stezi na vozilu Citroën C1, ki je bil popolnoma pripravljen za pokal, ocenjevali pa so se njihovo fizično komponento, timsko delo in komunikacijske sposobnosti.

Pokal C1

Zdaj v svoji tretji izdaji bo C1 Trophy, ki ga organizira MotorSponsor, v tej sezoni imel skupaj tri dirke.

Prva je 24. aprila in je sestavljena iz “6 ur Brage”, 28. avgusta se bo mali Citroën C1 spet podal na proge na “6 ur Algarve” in 13. novembra vrnejo se v mesto nadškofov, da bi tekmovali v »6 x 1h Brage«.